Про нас

Постачання газу

Компанія «A2-ГАЗ» заснована в 2011 році та успішно реалізовує свою діяльність с продажу та розрахунків природного газу на території України відповідно до її чинного законодавства. Ми постачаємо природний газ українського походження підприємствам України.

 

Впродовж останніх років компанія тримає конкурентні позиції на ринку України. Працюємо відкрито та прозоро щодо діяльності перед чинним законодавством та споживачами. А це означає, що обираючи співпрацю з нами — ви обираєте відкритого та надійного партнера для вашого бізнесу.

Серед підприємств, що пропонують постачання газу, ТОВ “А2-ГАЗ″ відрізняється вигідними цінами та значним досвідом роботи з підприємствами промисловості.

ТОВ “А2-ГАЗ″ активно впроваджує сучасні технології в роботі зі споживачами. Тому ми постійно підвищуємо рівень надання послуг у сфері постачання газу, стежимо за ринком, та завжди тримаємо руку на пульсі подій у сфері постачання газу.

Постачання Газу Клієнти ТОВ “А2-ГАЗ″ завжди впевнені в якісному обслуговуванні, високому рівні сервісу. Партнерські відношення здійснюються на основі Договору. Кваліфікована робота колективу ТОВ “А2-ГАЗ″ дозволяє швидко вирішувати будь – які питання. Високий рівень кваліфікації наших фахівців є важливим критерієм правильного вибору партнера для постачання газу.

ТОВ “А2-ГАЗ″ впевнено співпрацює з надійними та перевіреними видобувними компаніями природного газу, та здобуває репутацію надійного партнера. Компанія постійно працює над вдосконаленням якості роботи, тому постійно пропонує клієнтам сучасні та якісні послуги постачання газу.

Наша мета — знайти економічно ефективні рішення для забезпечення підприємств природним паливом та забезпечити високий рівень клієнтського сервісу.

Зі всіма необхідними документами, споживачі можуть ознайомитися в офісі компанії та на сайті.

Гарантуємо  порядність та відкритість у співпраці !