Постачання Газу

Надійний газовий партнер — запорука безперервного виробничого процесу. Перевірка якості сировини на декількох рівнях, контроль за безперервністю постачання газу та професійний клієнтський сервіс— це наша допомога для забезпечення нормальної роботи будь-якого підприємства.


Постачання ГазуКомпанія ТОВ “А2-ГАЗ″ здійснює якісне постачання газу підприємствам промисловості на договірній основі у відповідності з Договором постачання природного газу на підприємства. Всі зміни в договорі можуть бути враховані під час підписання та в процесі роботи.

Працюємо тільки з постачальниками якісної сировини, що пройшла кілька ступенів очищення та відповідає встановленим вимогам щодо якості газової продукції. Перевірка газу враховує наступні аспекти:

  • Перевірка відсутності твердих забруднень в газі не більше 0,5-1 мг/м3, при макс. розм. часток 10-40 мкм. Рідка фракція — не більше ніж 2-5 ppm .
  • Перевірка тиску. Контроль за тиском дуже важливий для забезпечення безперебійної роботи обладнання.
  • Перевірка температури. Контроль за температурою за умов нагнітання найбільш важливий в підготовці газу. Великий перепад температур довкілля компенсується за рахунок комбінування можливостей обладнання для охолоджування і нагріву газу.

ТОВ “А2-ГАЗ″ має в наявності всі необхідні документи, які підтверджують високу якість природного газу, ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками газу.